Free Fire - Battlegrounds

1.32.0

4.4

1186

Hızlı ve daha az talepkar bir savaş oyunu

54.1M

Bu uygulamayı oyla

Free Fire - Battlegrounds, açıkça PUBG'den esinlenen üçüncü şahıs aksiyon oyunudur. Burada, silah ve araçlarla dolu muazzam bir adada 50'ye kadar oyuncuyla bir araya geleceksiniz. Fakat bu adadan sadece bir oyuncu kurtulacak.

Free Fire - Battlegrounds'daki kontroller basittir: ekranın sol tarafında, karakterinizi kontrol etmek için sanal d-pad'iniz mevcut, sağ tarafta ise, ateş etmek, çömelmek, uzanmak ve atlamak için tuşlar bulunuyor. Bir silah, sandık, araç veya bir kapı bulduğunuzda, ekranda görüntülenen tuşa dokunarak bununla etkileşime girersiniz. Sağ üst köşede ise kullanmak istediğiniz silahı seçebileceğiniz envanterinizi de bulabilirsiniz.

Oyunun Free Fire - Battlegrounds'da gelişim şekli, yukarıda bahsedilen PlayerUnknown's Battlegrounds veya başka bir royale türü oyuna çok benzer. Oyun paraşütle adaya inen tüm oyuncularla başlar. İner inmez, silah bulmak ve diğer oyuncuların saldırılarından hayatta kalmak için koşmaya başlamak zorundalar. Ayrıca, oyun devam ederken yavaş yavaş size yaklaşacak olan kuvvet alanına dikkat etmelisiniz. Eğer size ulaşırsa ölürsünüz. Neyse ki, çok geride kalmış olursanız araçları kullanabilirsiniz.

Free Fire - Battlegrounds ve diğer benzer oyunlar arasındaki en büyük fark, 100 oyuncuya ev sahipliği yapmak yerine, sadece 50 tane olması ve sürenin buna göre ayarlanmasıdır. 30 dakika oynamak yerine, çoğu tur sadece 15 dakika sürer. Temel olarak, daha hızlı ve daha telaşlı olan bir PUBG.

Free Fire - Battlegrounds, inanılmaz derecede eğlenceli ve bağımlılık yapan bir oyun deneyimi sunan bir savaş oyunu. Oyun aynı zamanda diğer benzer oyunlardan daha az hafıza alanı kaplar ve Android'inizi de daha az zorlar, bu yüzden pratik olarak herkes oynamaktan keyif alabilir.
Gereksinimler

Android 4.0.3 ya da üst sürümü gerektirir.

Uptodown X